Başhekim Mesajı

  

 

 

           Yüksek yaşam kalitesinin en önemli faktörlerinden biri olan Ağız - Diş Sağlığı ve bu konuda yapılan hizmetlerin bölgemizdeki en önemli ayaklarından biri olan Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin Sağlıkta Dönüşüm Programı çerçevesinde 663 sayılı kanun hükmünde kararname ile İstanbul İli Anadolu Güney Kamu Hastaneler Birliğine 02.11.2012 tarihi ile dahil olmuştur.

         Bakanlığımız, birliğimiz ve kurumumuzun tüm çalışmaları, önce insan anlayışıyla hastalarımızın "Hekim Seçme" haklarını kullanarak eşit ve adaletli sağlık hizmetlerinden faydalanmasını sağlamak üzerine kurulmuştur.

            Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bu anlayışa bağlı kalarak; daha güler yüzlü, daha insani ve kalite hedeflerinde daha yukarıya çıkarak,teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak ekip ruhu içersinde hastalarımıza hizmet vermeye devam edecektir.

                                                                                                                                                                                                                                         Dt.Muhammet Hanifi EZİCİ

                                                                                                                                                                                                                                                           Başhekim

 
 
DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Konferans Salonu e-posta Evde Sağlık Yönetim Sistemi Giriş Evde Sağlık